МОНІТОРИНГ КОНТРАГЕНТІВ АБО ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЛОВИХ ПАРТНЕРІВ

Бажаєте перевірити фірму - подивіться, як вона судилася. Дивно, як багато можна дізнатися про неї - чи є серйозні фінансові претензії, чи сумлінно виконувалися контракти, чи не знаходиться під рейдерською атакою. Коли мова йде про значні угоди, то однієї офіційної інформації про контрагента недостатньо - фірма може бути правильно зареєстрована, акуратно сплачувати податки і при цьому регулярно ошукувати замовників. Тому дуже потрібен реальний портрет підприємства, з яким Ви плануєте вступити в ділові відносини.

А якщо у Вас вже сотні і тисячі ділових партнерів, то було б непогано постійно слідкувати за їх станом і вчасно реагувати на негативні факти.

Знайомтесь - "МОНІТОРИНГ КОНТРАГЕНТІВ" - це спеціальний сервіс, що входить до складу правової системи МЕГА-НАУ. За допомогою даного сервісу здійснюється перевірка за кодом ЄДРПОУ “судової біографії” клієнтів, постачальників, підрядчиків та інших осіб, з якими веде справи організація. Перевірка здійснюється по двох базах: "База судових рішень" та "Каталог банкрутств". Аналогів не має.

Сервіс оформлений у вигляді окремої програми, що дозволяє створювати і редагувати списки контрагентів і перевіряти їх одразу списками. Результати видаються у вигляді переліку знайдених документів (судових рішень та/або оголошень про банкрутство). За посиланням можна відкрити тексти відповідних документів. Спеціально виділяються нові документи, які з'явилися з моменту останньої перевірки.

Практика роботи наших клієнтів показала, що сервіс ефективно працює навіть на великих списках з 3-5 тисяч організацій.

Можлива також розробка індивідуальних інтерфейсів для інтеграції в системи управління підприємством Замовника. Ці роботи проводяться за додатковими угодами - для Замовника створюється спеціальний модуль, який запускається на виконання і видає результати у необхідному форматі.

Рекомендуємо використовувати сервіс "Моніторинг контрагентів" для запобігання наступних проблем з контрагентами:

  • Недобросовісне дотримання партнерських чи клієнтських угод;
  • Невчасне повідомлення про відкриття справи про банкрутство;
  • Різка втрата платоспроможності у зв’язку з виплатою грошових зобов’язань, що стягуються за вирішенням суду та інше.

У результаті такої перевірки Ви отримуєте правдиву та актуальну інформацію стосовно контрагентів Вашої компанії, а вже на її основі приймаєте відповідальні рішення щодо підписання партнерських угод, а також оцінки всіх можливих ризиків в діяльності підприємства.

Справка
Вы можете задать интересующий Вас вопрос по программным продуктам "Нормативные акты Украины" нашему менеджеру по телефонам
(057) 702 11 33
702 13 66
(050) 507 31 48
(097) 362 88 90
ICQ 313235495 ICQ

Мониторинг законодательства:новые поступления

НАУ в интернет-магазине»

Новые предприятия