МЕГА-ПРЕЦЕДЕНТ

Правова система МЕГА-Прецедент – це інноваційний аналітичний продукт, що не має аналогів. Система розроблена з урахуванням побажань користувачів: юридичних фірм та приватно практикуючих юристів. Вона призначена для ґрунтовної підготовки юриста чи адвоката до судового засідання.


ОБРАНА СУДОВА ПРАКТИКА

До складу МЕГА-Прецедент увійшла добірка найбільш вагомих судових рішень, які відібрано, спираючись на судовий досвід роботи спеціалістів з права.

Професійна добірка складається з понад 600 тисяч судових рішень, що пройшли шлях від нижчих до вищих судових інстанцій та мають власну історію. В історії справи відображаються інші рішення, на які є посилання з поточного. Крім того, судові рішення мають прямі та зворотні зв’язки з нормативно-правовими актами.

Все це дозволяє проаналізувати судову практику та обрати єдиний вірний шлях для вирішення власної судової справи.


КОМПАКТНІСТЬ

Безперечною перевагою МЕГА-Прецедент є поєднання значного обсягу вагомої судової практики з компактними техніко-економічними показниками – система займає небагато місця на диску, швидко оновлюється, а також допускає роботу необмеженого числа користувачів у локальній мережі. Все це дозволяє заощадити Ваш час та кошти при роботі з системою.


МОБІЛЬНІСТЬ

Ще однією з переваг МЕГА-Прецедент є мобільність – система може бути встановлена на USB-носій (флешку), а отже працювати та оновлюватись на будь-якому комп’ютері.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СКЛАД

 • Судові рішення, які обираються за об'єктивними критеріями, а саме:
  рішення судів загальної юрисдикції України, що мають історію проходження справи судами різних інстанцій та розглядалися (чи подавалися на розгляд) у вищих судах України.
 • Аналітично-правова база НАУ-Експерт

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

 • Windows NT / 2000 / XP / Vista / 7
 • ОЗУ від 512 MБ (для Vista від 1 ГБ)
 • Процесор від Pentium IV
 • Дисковий простір від 50 Гбайт

ДЛЯ USB-ВЕРCІЇ:

 • USB-вінчестер від 100 Гбайт
 • Порт стандарту USB 2.0
 • Файлова система USB-носія NTFS

Справка
Вы можете задать интересующий Вас вопрос по программным продуктам "Нормативные акты Украины" нашему менеджеру по телефонам
(057) 702 11 33
702 13 66
(050) 507 31 48
(097) 362 88 90
ICQ 313235495 ICQ

Мониторинг законодательства:новые поступления

НАУ в интернет-магазине»

Новые предприятия