Порядок придбання товарів і послуг через інтернет-магазин сайту Rada.com.ua


1. Для придбання товару або послуги достатньо додати обраний Вами продукт в корзину.

2. Після того, як корзина сформована (Ви обрали всі продукти, що зацікавили Вас), натисніть кнопку «сплатити» і Ви будете переміщені на сторінку оформлення замовлення.

3. Після правильного заповнення анкети, Ваше замовлення буде направлено менеджерам нашої компанії, а Ви дістанете можливість скачати і роздрукувати рахунок-фактуру для оплати за безготівковим розрахунком.

4. За фактом оплати рахунку товар/послуга буде доставлений/надана вам протягом п'яти робочих днів.

 

Спосіб оплати.

На даний момент на сайті представлений спосіб оплати за безготівковим розрахунком. Після оформлення замовлення Ви дістанете можливість скачати і роздрукувати рахунок-фактуру. Сплатити рахунок Ви зможете в будь-якому банку України.

 

Спосіб доставки.

1. Доставка товарів і послуг інтернет-магазина здійснюється по території України.*

2. Доставка по території України проводиться безкоштовно.

3. Протягом п'яти робочих днів після оплати Вашого замовлення кур'єр доставить покупку за вказаною Вами адресою. Кур'єр доставить замовлення до Вас в офіс, у випадку якщо Ви знаходитеся в обласному або районному центрі. Якщо Ваше місцеположення нижче районного центру - Ви зможете отримати замовлення в своєму поштовому відділенні.

4. В тому випадку, якщо Ви замовили програмне забезпечення, яке вимагає установки, з Вами зв'яжеться один з менеджерів нашої компанії.

 

*Примітка: Якщо вас цікавить доставка пропонованій продукції за межі території України, будь ласка, зв'яжіться з менеджерами компанії по телефону: (0572) 702-13-66, 702-11-33

 

Можливості корзини.

  • Для основних товарів дозволена зміна кількості. Після вказівки нової кількості товару, що замовляється, натисніть кнопку «перерахувати».
  • Деякі товари мають різні версії. Ви можете вибрати необхідну Вам версію і, для того, щоб зміни вступили в силу, натиснути кнопку «перерахувати»
  • Якщо Ви вирішили видалити товар з корзини - поставте галочку зліва від найменування товару і натисніть кнопку «Видалити».

 

Конфіденційність.

Адміністрація сайту не передає інформацію, що стосується клієнтів і їх покупок, третім особам. Програмне забезпечення магазина запрошує мінімальний набір призначених для користувача даних і дані, передані клієнтом, використовуються виключно з метою оформлення замовлення і доставки нашій продукції.

 

АО «Регіональний центр соприяння бізнесу».
Наша адреса - просп. Леніна, 16, г. Харків, 61166.
Тел/факс. (0572) 702-13-66, 702-11-33.

 

 


Нові підприємства
Відгуки про CRM