1. Мета цього Стандарту - покращити розуміння користувачами фінансових звітів значення фінансових інструментів для фінансового стану, результатів діяльності та грошових потоків суб'єкта господарювання.
2. Цей Стандарт містить вимоги до подання фінансових інструментів і визначає інформацію, яку слід про них розкривати. Вимоги до подання поширюються на класифікацію (з точки зору емітента) фінансових інструментів як фінансових активів, фінансових зобов'язань та інструментів власного капіталу; на класифікацію пов'язаних з ними відсотків, дивідендів, збитків та прибутків, а також на обставини, за яких слід згортати фінансові активи та фінансові зобов'язання. Стандарт вимагає розкриття інформації про фактори, які впливають на величину, розподіл у часі та визначеність майбутніх грошових потоків суб'єкта господарювання, пов'язаних із фінансовими інструментами, а також про облікові політики, які застосовуються до цих інструментів. Стандарт вимагає розкривати інформацію про характер та обсяг використання фінансових інструментів суб'єктом господарювання, про цілі бізнесу, яким вони служать, ризики, пов'язані з ними, та політики управлінського персоналу щодо контролю цих ризиків.
3. Принципи, подані в цьому Стандарті, доповнюють принципи визнання та оцінки фінансових активів та фінансових зобов'язань, подані в МСБО ( МСБУ ) 39 "Фінансові інструменти: визнання та оцінка".
Сфера застосування
4. Цей Стандарт слід застосовувати всім суб'єктам господарювання до всіх типів фінансових інструментів, окрім:
а) тих часток у дочірніх, асоційованих та спільних підприємствах, які обліковуються згідно з МСБО ( МСБУ ) 27 "Консолідовані та окремі фінансові звіти", МСБО ( МСБУ ) 28 "Інвестиції в асоційовані підприємства" або МСБО ( МСБУ ) 31 "Частки в спільних підприємствах". Проте суб'єктам господарювання слід застосовувати цей Стандарт до частки у дочірньому, асоційованому та спільному підприємстві, яка, відповідно до МСБО ( МСБУ ) 27, МСБО ( МСБУ ) 28 або МСБО ( МСБУ ) 31, обліковується згідно з МСБО ( МСБУ ) 39 "Фінансові інструменти: визнання та оцінка". У таких випадках суб'єктам господарювання слід застосовувати вимоги до розкриття інформації МСБО ( МСБУ ) 27, МСБО ( МСБУ ) 28 та МСБО ( МСБУ ) 31 на додаток до вимог, наведених у цьому Стандарті. Суб'єктам господарювання слід застосовувати цей Стандарт до всіх похідних інструментів на частки у дочірніх, асоційованих або спільних підприємствах;
повний текст >>
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Метінвест Діджитал"
- Зоомагазин "Любимец"
- Інтернет-магазин "Bestnight"
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Євро Авто Груп"
- Компанія "Віола Пак"
- Компанія "ServiceOkon"
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Моноліт Техно Харків"
- Компанія "Фарш"
- Інтернет-магазин "ТехАвто"
- Компанія "Викуп Авто Київ"
- Компанія "РБК Кронос"
- Компанія "SODA"
- Компанія "KRATKI.UA"
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтогаз Тепло"
- Інтернет-магазин "Zoofavorit"
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Авто планета груп"
- Приватне підприємство "Бізнес-Довідка Житомир"
- Компанія "Перевізник"
- Клінінгова компанія "Охайна Киця"
- Компанія "DATABASES Lab"
Компания "ТЕРЕМ" специализируется на поставке полиграфического и компьютерного оборудования для всех этапов полиграфического процесса: от разработки дизайна до получения готового отпечатка. Приоритетным направлением развития компании является цифровое печатное оборудование.
Из четырех отде...
Повний текст відгуку